Dnes jsem se na práci normálně vykašlal

Náročná práceV posledních dnech mě už to flákání v nové práci přestalo bavit, tak jsem si dnes ráno řekl, že na ně v práci kašlu. Zavolal jsem šéfovi, že dnes musím něco urgentního vyřídit, slušně se omluvil, že přijdu až zítra, no a dnes jsem si udělal celý den volno.

Není krásné být samostatný podnikatel, pracovat jako OSVČ a dělat si skoro cokoliv ve svém volném čase?

Ráno bylo totiž neskutečně krásně, sluníčko vykouklo, venku bylo krásně teplo a kdo by seděl někde v Kolbence celý den? Opravdu nemíním někde jen tak sedět a dělat, že něco dělám, odsedět si povinně těch 8 pracovních hodin a udělat si fajfku, že jsem pracoval a že tento den můžu opět vyfakturovat jako nějakou práci! Kašlu na ně a budu se raději flákat ;-)


Když má podnikatel pohodičkový den...

Začal jsem dnes tedy úplně jinak. Pohodová snídaně doma, základní nákup pro rodinu, trochu domácí úklid, no a pak jsem vyrazil do města. Prošel jsem nějaké galerie, stavil se na oběd v příjemné hospůdce v centru, přečetl pak u pivka nějaké časopisy a udělal si poznámky s novými nápady pro své soukromé projekty.

Byl to opravdu dobrý nápad, že jsem se dnes vykašlal na nějakou práci a udělal si volno. Ve "fabrice" mě určitě nepostrádali, stejně tam celý den nic nedělám, tak jsem si alespoň trochu odpočinul na začátku týdne. Zítra uvidím, co bude v práci, ale asi to bude opět klasické flákání.

Musím to takhle dělat častěji, ať se z toho vydělávání peněz skoro "bez práce" nezblázním ;-)

Žádné komentáře :

Okomentovat