Druhý den v "Kolbence" s notebookem

Nová prácePřinesl jsem si do práce vlastní notebook, ať mi nemusí tisknout veškerou dokumentaci, když už pro mě nemají ani ten blbý počítač. Hned po příchodu do rachoty jsem tedy řekl šéfovi, ať mi něco nahraje na další studium. Něco mi nahrál na flash disk, takže jsem se opět vrhnul na studium.

Nuda, nuda, nuda,...

Všichni mají opět nějak moc práce, šéf se připravuje na porady a chodí pořád někam schůzovat, takže se opět nic neděje. Firemní počítač a přístupy do sítě prý dostanu snad brzy (vypadá to, že až tak za týden). Čtu si tedy na vlastním počítači další firemní dokumenty, no a za hodinku nemám co dělat. Jdu tedy na záchod, rozhlédnu se konečně trochu po firmě, objevuji kuchyňku, vracím se na místo. Všude kolem je ticho, nikdo se s nikým nebaví, všichni dělají, že něco dělají.

Strašné! Proboha, co tady dělám? V každé normální firmě se lidi alespoň někdy o něčem pracovním baví, sem tam něco prohodí, o něčem diskutují. Tady si ale každý hledí svého a nikdo s nikým nepromluví třeba celé dopoledne. Totální ticho a to sedíme v open-space prostoru a všude kolem plno lidí?!

Snad mi alespoň to flákání tady zaplatí, ale pomalu se mi vkrádá do hlavy myšlenka, že si ze mě snad dělají srandu. První den v práci nestál za nic, dnes to vypadá také na úplně prosr... čas. Nemám přístup k internetu, takže nemůžu ani vyřídit emaily, nemůžu se dívat na nějaké jiné nabídky práce a jiná volná místa. Všechno musím nechat až večer na doma ;-)

Žádné komentáře :

Okomentovat