Konec druhého týdne v nové práci a stále nic

Náročná práceBlíží se konec druhého týdne v práci a já vyrazil opět brzy ráno. Jsem sice jako vyoraná myš, neboť jsem doma něco dodělával na PC asi do tří do rána a pak odpadl do postele. Šel bych až na devět, ale chci dnes vypadnout již brzo odpoledne, tak jsem se nějak vykopal z postele a vydal se do rachoty.

Začátek "práce" je už taková rutina - pustím počítač, jdu si pro kávičku a vodu na pití. Projedu firemní emaily, kterých se přes noc opět nakupilo asi 50, ale jelikož jim moc nerozumím, tak musím počkat, až mi to někdo vysvětlí. Naštěstí jsem si včera asi hodinu nastavoval všechny možné filtry, abych trochu roztřídil příchozí emaily do různých složek. V Doručené poště mám tak nyní jen osobní emaily od lidí a všechny automatické hlášky, kontroly a upozornění, se mi už ukládají jinam. Kolega říkal, že si své filtry vytvářel asi 14 dní, takže mě čeká ještě nějaká další "optimalizace" ;-)

Dnes to vypadá, že opět nebudu mít nic na práci, neboť všichni si chystají podklady na víkendovou směnu, kdy je čeká nějaká náročná implementace nových systémů. Mají tedy práce nad hlavu a nikdo nemá čas se mi věnovat. Pomoci jim také nemůžu, neboť ničemu ještě moc nerozumím, tak si opět projíždím starší dokumentaci a seznamuji se s novými systémy alespoň takhle teoreticky.

Božínku, kam jsem se to jen dostal?!

Žádné komentáře :

Okomentovat