Konečně se ledy pohnuly?

Nemůžu najít práciHa, dobrá zpráva, dnes přichází šéf, že mi prý byl konečně schválen a přidělen přístup do sítě. Tak si jdu vyzvednout jméno a heslo, kterým se snad budu moci přihlásit do počítačové sítě. Je mi to sice zatím k ničemu, neboť počítač by měl být až tak za dva dny. Také mě zavolal kolega, že mi začne něco osobně vysvětlovat a na jeho počítači mi předvádí nějaké interní aplikace, se kterými bych měl pracovat. No, konečně, už jsem se zde začínal vážně nudit!

Je ale pomalu čas oběda, tak "školení" prý necháme na odpoledne. Všichni se zvedli a naráz vypadli do táckárny. Já dnes ale půjdu sám a jen si koupím něco rychlého k snědku, ať nemusím sedět v tom odporném táckovém prostoru.

Za chvíli mě čeká "intenzívní" školení s kolegou, takže pokračování až doma...


Večerní doplnění z domu:

Tak "školení" po obědě spočívalo v tom, že mi kolega vysvětlil jeden interní systém takovým způsobem, že se mnou jen probral dokumentaci, co jsem o tom četl minulý týden. Za necelou hodinku bylo hotovo a prý pokračování třeba zítra, když prý budu mít čas. Fakt, budu mít čas :)))

Asi od dvou hodin odpoledne jsem si zase něco četl a čekal, zda náhodou nebude mít někdo čas. Šéf odešel na nějakou schůzi a je evidentně spokojený, že se pěkně zapojuji do týmu. Je to tady "legrační" a uvidím zítra, zda to ospalé tempo je zde normální. Když tak sleduji, co všichni kolem dělají a srovnám to se svou bývalou prací, kde jsme všichni makali jako šroubci, tak mi to tady zatím připadá jako pěkná Havaj ;-)

Žádné komentáře :

Okomentovat