Mám firemní počítač a můžu začít pracovat?

Mám konečně firemní počítačDnes jsem přišel už na sedmou, neboť bych chtěl vyzkoušet ten kouzelný zážitek odejít odpoledne už po třetí hodině domů. Už jsem se tady zmiňoval, že tohle neznám, neboť v každé práci, kde jsem zatím makal, jsem končil až tak v 17 nebo 18 hod. Tak se docela těším, jak brzy vypadnu.

Když jsem ráno dorazil do rachoty, tak tam už seděl jeden úderník a ptal se, zda se chci podívat, co dělá za nějaké pravidelné ranní kontroly. Půlhodinku mi něco ukazoval, ale nebylo mi to stejně moc jasné. Mluvil moc rychle, přeskakoval na počítači z okýnka na okýnko, samé nové a neznámé pojmy... Typický "lektor" ;-)

No co už, opět jsem si ověřil, že nikdo nic moc neřeší a alespoň jsem přečkal ráno, než se začali trousit ostatní kolegové. Právě dorazil šéf a evidentně byl potěšen, že už tady sedím a "pracuji". Čtu si totiž opět nějakou velmi zábavnou firemní dokumentaci.


Večerní doplnění z domu:

Klasicky byl dnes v práci opět klid a nikdo se o mě zase nestaral. Jsem fakt zvědavý, kdy mě konečně začnou zaškolovat, když už je stojím takové prachy. Evidentně je to ale všem úplně jedno. Šéf je spokojený, že mu schválili nového člověka, že ale nemám nic na práci, to už je všem ukradené. Chtělo by to nějaké pořádné zaškolení, neboť tady to pasivní vstřebávání informací je mi celkem k ničemu. Zítra asi promluvím se šéfem ;-)

Těsně před mým odchodem domů najednou přisviští nějaký IT expert s novým počítačem! Tak to koukám a budu dnes asi přesčas, neboť je potřeba počkat, až borec počítač zapojí, až vyzkouším přihlášení do firemní sítě a podepíšu převzetí počítače. Co se dá dělat? Nikam nespěchám, tak zkouším nový počítač a zjišťuji, že mi tam skoro nic nefunguje. Uvidím zítra, co se s tím počítačem dá dělat ;-)

Žádné komentáře :

Okomentovat