Zase konec dalšího týdne v nové práci a vůbec žádná změna!

Nová práceV předchozím příspěvku jsem zmínil, že snad asi nastala změna a konečně budu něco dělat. Trochu jsem to ale neodhadl, neboť to byla asi jen taková výjimka a další den se vše vrátilo do starých kolejí. Žádná práce, jen flákání a nicnedělání ;-)

Vypadá to, že ukázkové pracovní "vytížení", které jsem zmiňoval v předchozích příspěvcích, je zde v Kolbence naprosto normální a já jsem asi jediný, kdo si toho všímá. Neuvěřitelné! V každé předchozí práci jsem byl zvyklý na úplně jiný přístup k práci, na úplně jiné tempo a mnohem vyšší výkon. To, co se tady dělá celý den za úkoly, na co je vyčleněn celý tým lidí i s šéfem, tak to jsem třeba v předchozí práci musel stihnout tak za půl dne a úplně sám.

Tady v Kolbence si každý hraje s jedním úkolem půl dne, někdy se na něco také klidně zapomene a udělá se to až druhý den po urgenci z jiného týmu. Jak je vidět, tak kromě flákárny se to tady doplňuje i pěkným chaosem.


Už mě to tady moc nebaví...

Když se už nudím, tak se nabídnu, že bych něco udělal i sám a nějaký kolega mi "milostivě" nový úkol přenechá. Prostě si drze řeknu o práci, neboť mě to flákání tady už vůbec nebaví. Úkol rychle udělám, ale pak zase není do čeho píchnout. Navíc, připadá mi, že jsem daný úkol druhému kolegovi vyfouknul.

Tak nějak nevím, proč tady jsem, když mě skoro vůbec nepotřebují ;-)

Žádné komentáře :

Okomentovat